Cena 00 Kč bez DPH
logo

KlinoSan vs. spreje proti plísním

Spreje proti plísním (např. Savo či Ceresit) jsou sice oblíbený, levný a snadný způsob, jak s plísněmi bojovat – ale rozhodně nejsou řešení. Neodstraní totiž příčinu vzniku plísní – vlhkost. Takže je budete používat stále dokola – a plíseň vám doma dále poroste, budete dýchat její spory a navíc i jedovaté výpary ze samotných sprejů.


No jasně, říkáte si - chtějí mi prodat KlinoSan, tak musí pomlouvat konkurenční produkty. Nemusíme. Je to prokázaný fakt. Přečtěte si například zkušenosti konkrétních lidí, kteří se účastní naší soutěže zde. Jsou zcela typické. Možná je to ostatně i Vaše zkušenost...?

  KLINOSANsprej proti
plísni
Řeší příčinu problému? ano ne
Je řešení trvalé? ano ne
Je zdravotně nezávadný/á? ano ne

Sprej proti plísni je vhodné použít pouze před tím, než začnete plesnivou malbu odstraňovat. Tedy před přípravou na nanesení stěrky. To proto, abyste zabránili šíření plísně do celého bytu a nedýchali její spory při práci. Je to tedy krátkodobá ochrana Vašeho zdraví, která slouží tomu, abyste mohli bezpečně pracovat na skutečném trvalém řešení. Proto máme i my v nabídce sprej - KlinoSan Restart. 

 

dot